Gruppeledere i bystyret

Andreas Brovig (Krf)                       abrovig@gmail.com
Arne Guldbrandsen (Frp)                 arne.Gulbrandsen@lillesand.kommune.no
Cecilie Knibe Hanssen (A )               cecilie@kompetansefond.no
Christen Egeland   (MDG)                lillesand@mdg.no
Einar Holmer-Hoven  (H)                 einar.holmer-hoven@skatteetaten.no
Oddbjørn Kylland  (Sp)                    odky@online.no
Petter Toldnæs (V)                          petter.toldnes@venstre.no
Signe Ann Jørgensen (SV)                signeann@broadpark.no
Arnt Helleren (Pp)                           arnt@helleren.org

Publisert
16.02.2016
Sist endret
02.11.2017

Kontaktinformasjon

Lillesand kommune | Rådhuset
Østregate 2 | Postboks 23, 4791 Lillesand

Åpningstid: kl. 08.30 - 15.00

Tlf.:
 37 26 15 00

Facebook  

Ved en krisesituasjon (etter åpningstid): Kontakt beredskapskoordinator 95744020

Epost: postmottak@lillesand.kommune.no

Veiledning byggesak: MERK at uke 29, 30 og 31 er det byggesaksveiledning onsdager (normalt torsdager) kl. 09-14 (Merk at det ikke blir avholdt forhåndskonferanser uke 27-31 - første etter ferien er 8. august).

Nyttige lenker