Gruppeledere i bystyret

Andreas Brovig (Krf)                       abrovig@gmail.com
Arne Guldbrandsen (Frp)                 arne.Gulbrandsen@lillesand.kommune.no
Cecilie Knibe Hanssen (A )               cecilie@kompetansefond.no
Christen Egeland   (MDG)                lillesand@mdg.no
Einar Holmer-Hoven  (H)                 einar.holmer-hoven@skatteetaten.no
Oddbjørn Kylland  (Sp)                    ok@sp.no
Petter Toldnæs (V)                          petter.toldnes@venstre.no
Signe Ann Jørgensen (SV)                signeannjorgensen@gmail.no
Arnt Helleren (Pp)                           arnt@helleren.org

Publisert
16.02.2016
Sist endret
12.03.2018

Kontaktinformasjon

Lillesand kommune | Rådhuset
Østregate 2 | Postboks 23, 4791 Lillesand

Fakturaer sendes til: Faktura.Mottak@lillesand.kommune.no

Åpningstid: kl. 08.30 - 15.00

Byggesaksveiledning: 
Torsdager kl. 09.00-14.00

Tlf.: 37 26 15 00

Facebook  

Ved en krisesituasjon hvor det ikke er naturlig å ringe aktuelt nødnummer: Ring 47659999

Epost: postmottak@lillesand.kommune.no

Nyttige lenker